Warning: include_once(/usr/home/webrange2/domains/azmeble.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php): failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/webrange2/domains/azmeble.pl/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 22 Warning: include_once(): Failed opening '/usr/home/webrange2/domains/azmeble.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear') in /usr/home/webrange2/domains/azmeble.pl/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 22 Jak działamy? - Meble na wymiar Kielce

Jak działamy?

Kontakt


Jesteśmy elastyczni i cenimy sobie indywidualne podejście do Klienta, dlatego przed podjęciem konkretnych działań proponujemy spotkanie.
Państwa sugestie są niezwykle cenne – to właśnie na ich podstawie tworzymy projekt koncepcyjny wraz z jego wstępną wyceną.
Jeżeli nie mają Państwo pomysłu na aranżację wnętrza, służymy pomocą. W zależności od oczekiwań przedstawimy kilka możliwych wariantów zabudowany i doradzimy, który z nich będzie najlepszym rozwiązaniem


business-man-hand-drawn-outline

Kontakt

edit-hand-drawn-interface-symbol

Projekt

Projekt


Kolejnym krokiem na drodze do realizacji zamówienia jest sporządzenie projektu komputerowego wraz z wizualizacją i szczegółową wyceną usługi.
Po ostatecznej akceptacji projektu ustalamy czas jego wykonania, a następnie podpisujemy umowę oraz pobieramy zadatek.


Transport i montaż


Termin montażu mebli dostosowujemy do trybu Państwa życia i pracy, tak, aby był jak najbardziej dogodny. Po wykonaniu zlecenia podpisujemy protokół odbioru.
Dla Państwa komfortu oferujemy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.


tools-hand-drawn-outlines-of-configuration-interface-symbol

Montaż