Warning: include_once(/usr/home/webrange2/domains/azmeble.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php): failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/webrange2/domains/azmeble.pl/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 22 Warning: include_once(): Failed opening '/usr/home/webrange2/domains/azmeble.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear') in /usr/home/webrange2/domains/azmeble.pl/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 22 Meble do sypialni, Szafy wnękowe, garderoby - Meble na wymiar Kielce

Meble do sypialni, Szafy wnękowe, garderoby

 

Przestrzeń życiowa jest miejscem, w którym codzienność zyskuje inny wymiar. Piękne, komfortowe wnętrza sprawiają, że każdy dzień może stać się lepszy. W estetycznie zaprojektowanej sypialni poranki witane są z uśmiechem.

Nasza oferta obejmuje kompleksowe wyposażenie sypialni, zgodnie z państwa zamysłem. Wykonujemy wygodne i atrakcyjne cenowo szafy wolnostojące i wnękowe z możliwością zastosowania drzwi uchylnych lub przesuwnych. W szafach stosujemy systemy prowadnic renomowanych firm, umożliwiające ciche i bezpieczne użytkowanie.

Istotnym elementem, który określa styl szafy jest rodzaj i kolor wypełnienia. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór wzorów, z których wykonywane są fronty. Zapewniamy również dowolną możliwość łączenia wypełnień.

Wykonujemy również łóżka, szafki nocne i inne meble, które życzą sobie Państwo mieć w swojej wymarzonej sypialni.

Dostosowujemy się do wymagań Klienta i dbamy o najwyższą jakość wykonywanych usług.