Warning: include_once(/usr/home/webrange2/domains/azmeble.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php): failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/webrange2/domains/azmeble.pl/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 22 Warning: include_once(): Failed opening '/usr/home/webrange2/domains/azmeble.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear') in /usr/home/webrange2/domains/azmeble.pl/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 22 Meble łazienkowe - Meble na wymiar Kielce

Meble łazienkowe

 

Łazienka, nawet gdy jej powierzchnia jest niewielka, powinna zapewniać domownikom niezbędny komfort i wygodę użytkowania. Funkcjonalność połączona z pięknem pomieszczenia leży w jego przemyślanej aranżacji – właściwe umeblowanie łazienki jest równie ważne jak praktyczna kuchnia czy wygodna sypialnia.

Wykonamy i zrealizujemy Państwa wizję łazienki lub zaproponujemy własny projekt, który sprawi, że każda, nawet najkrótsza, chwila spędzona w tym pomieszczeniu będzie chwilą przyjemności. Doradzimy również w doborze płytek, właściwym rozplanowaniu urządzeń sanitarnych, instalacji czy oświetlenia.

Meble, które tworzymy, wykonywane są z trwałych i wodoodpornych materiałów, dzięki czemu nie niszczą się i służą przez długi czas, ciesząc oko.

W zależności od rodzaju i charakteru mebli  w produkcji wykorzystujemy wszystkie możliwe materiały: płyty MDF, tworzywa sztuczne, marmury, szkło czy metal.

Wykonujemy:

  • szafki łazienkowe stojące lub wiszące,
  • szafki z lustrem,
  • zabudowy.

Zrealizujemy każdy, nawet najbardziej nietypowy projekt meblowy.